Kundeservice

Ønsker du hjælp vedr. din webshop ordre?

Har du spørgsmål til din webshop ordre, kan du altid kontakte os på customerservice@becksondergaard.com. Vi vil besvare din forespørgsel indenfor 24 timer i hverdage, og du kan ringe til os mandag – fredag mellem kl.10-15

Vi holder lukket i weekender og på helligdage.


Webshop kundeservice

+45 39 29 00 50 / customerservice@becksondergaard.com

 


Ønsker du hjælp vedr. en B2B ordre?

Har du spørgsmål til din B2B-ordre, kan du altid kontakte vores sales team på email@becksondergaard.com eller du kan ringe til os mandag – fredag mellem kl.08-16

Vi holder lukket i weekender og på helligdage.


B2B kundeservice

+45 35 83 70 83 / email@becksondergaard.com

Head office Sales Support +45 35 83 70 83

Sales Support

Sales Manager
Karina Broager (pt. på barsel)
Ansvarlig for Spanien, Frankrig, Italien UK/Irland, Schweiz og Export.
Kontakt venligst: karina@becksondergaard.com

Sales Supporter
Marika Schwarck
Ansvarlig for Spanien, Frankrig, Italien UK/Irland og Schweiz  
Kontakt venligst: marika@becksondergaard.com

Sales Manager 
Lone Dahlstrøm Rasmussen
Ansvarlig for Danmark, Norge, Sverige, Finland, Holland og Belgien.
Kontakt venligst: lone@becksondergaard.com

Sales Supporter 
Mette Agdal
Ansvarlig for Danmark, Norge, Sverige, Finland, Holland og Belgien.
Kontakt venligst: mette.agdal@becksondergaard.com

Sales Supporter
Line Nørgaard Nielsen
Ansvarlig for Danmark & Export
Kontakt venligst: line.nielsen@becksondergaard.com

Sales Supporter
Maria Louise Nielsen
Ansvarlig for Tyskland
Kontakt venligst:marialouise.nielsen@becksondergaard.com

Sales Supporter
Kristine Witting Gustavsen
Ansvarlig Sjælland og Fyn
Kontakt venligst: kristine@becksondergaard.com

Vi leverer med